Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/web/icom.sk/www/data/constants.php on line 2
iCom ~ Produkty - Elektronické zabezpečenie objektov
Kontakt     Mapa stránky
Elektronické zabezpečenie objektov

Používame produkt OASiS od firmy Jablotron.

Výhody:

  • komlexné bezdrôtové, drôtové alebo kombinované riešenie bezpečnosti v objekte
  • architektúra stavebnice umožňuje riešenie presne na mieru
  • bezdrôtová komunikácia so svetom prostredníctvom GSM/GPRS/SMS a internetu
  • nastavovanie, kontrola, ovládanie systému cez PC, internet alebo mobilný telefón
  • ovládanie spotrebičov SMS-kou alebo prezvonením
  • optické potvrdenie poplachu zaslaním fotiek z objektu 

Ochrana – Na monitorovanie situácie v chránenom objekte slúžia detektory, ktoré reagujú na rôzne podnety ako sú pohyb, rozbitie skla, otvorenia okna, požiar, únik plynu, vytopenie pivnice, privolanie zdravotnej pomoci a pod. Informácie vyhodnocuje ústredňa, ktorá podľa podnetu aktivuje sirény, GSM komunikátor, prípadne zabezpečí uzatvorenie plynového ventilu.

Komunikácia – Zabezpečovací systém získava prostredníctvom GSM komunikátora nový rozmer – schopnosť bezdrôtovej komunikácie so svetom. V prípade poplachu (krádež, vlámanie do objektu, požiar ...) systém vykonáva všetky bezpečnostné prenosy prostredníctvom GPRS/GSM alebo SMS (pripojenie na strážnu službu, výstražné volanie, SMS správy s presným opisom udalosti, odoslanie fotiek z objektu na vzdialený server a mobil v tvare SMS odkazu,...), dokonca simuluje telefónnu linku pre pripojenie klasického telefónu.

Komfort – systém je ovládaný prostredníctvom klávesnice, diaľkovým ovládačom, bezdotykovou RFID kartou alebo z mobilu, PC a internetu. Jedným spoločným diaľkovým ovládačom môžete zapínať zabezpečovací systém, ovládať elektrický zámok dverí alebo svetlo.
GSM bezpečnostná kamera na vnútorné a vonkajšie použitie (vodeodolné), s nočným videním, IR prisvietením, napájaním z el. siete a vlastnej záložnej batérie, okamžitý prístup k stráženému objektu cez web server.

Kamerový systém - ďalej zabezpečujeme návrh a realizáciu monitorovacích systémov postavených na digitálnych IP kamerách s vnútorným aj vonkajším použitím, nahrávacieho systému  s možnosťou diaľkového prezerania aktuálnych záberov, ako aj archívov jednotlivých kamier. Spojenie kamier s centrálou cez WiFi, dátový kábel, optický kábel,  po elektrickej sieti.