Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/web/icom.sk/www/data/constants.php on line 2
iCom ~ O firme
Kontakt     Mapa stránky
Vodné hospodárstvo

Ponúkame snímače tlaku a hladiny
Prietokomery
Riadiace a informačné systémy

Bezpečnosť je základ

K našej náplni práce patrí 
aj zabezpečovanie alarmov do 
vodohospodárskych objektov.

Servisná činnosť

Všetky produkty, ktoré ponúkame
sme schopní aj servisne
spravovať.

Zameranie firmy

Hlavným zameraním firmy ICOM TRADING, spol. s r.o. je činnosť v oblasti automatizácie, merania elektrických i neelektrických veličín, riadenie a regulácia technologických procesov, diaľkový prenos údajov a bezdrôtové dispečingy pre vodárenský priemysel.

Ďalej zabezpečujeme návrh a realizáciu monitorovacích systémov postavených na digitálnych IP kamerách s vnútorným aj vonkajším použitím, nahrávacieho systému  s možnosťou diaľkového prezerania aktuálnych záberov, ako aj archívov jednotlivých kamier.
Elektronické zabezpečenie objektov bezdrôtovým, drôtovým alebo kombinovaným riešením. Bezdrôtová komunikácia prostredníctvom GSM/GPRS/SMS a internetu.

Nastavovanie, kontrola, ovládanie systému cez PC, internet alebo mobilný telefón.
Ovládanie spotrebičov SMS-kou alebo prezvonením. Optické potvrdenie poplachu zaslaním fotiek z objektu alebo z  GSM bezpečnostnej kamery.

Riadiaci a monitorovací systém pre kompletnú správu vozových parkov systémom Fleetware on NaviGate.
Dodávka a montáž najmodernejšej technológie v osvetlení - LED svietidiel. Luminiscenčné diódy (LED) predstavujú v súčasnosti najperspektívnejšiu oblasť svetelných zdrojov. Enormný nárast merného výkonu ( lumen / Wat ), pri zachovaní dlhšej životnosti a extrémne nízkej spotrebe dávajú tušiť, že práve LEDKY sa stanú dominantným pre systémy interiérového a exteriérového osvetlenia pri maximálnej bezpečnosti.